تقدیر وتشکر

تقدیر وتشکر ازمدیر وبلاگ کرمانج عمارلو رودبار
بنام خداوند زیبایی ها
                                                                             
من حقیر احمدبابائی دوگاهه ذره ی ناچیز از سر زمین عشق وزحمت ورحمت دیلمستان بزرگ می خواهم ازنویسنده وشاعر عزیز دیلمستان بگویم ازکسی که درخاموشی ها صدای او رسا تر از همه بگوش میرسد وکلمات و واژه های را مثل شیرینی خیرات میکند کسی که بی هیچ چشم داشتی شیرین ترین واژه گان دیلمی را به زیباترین شکل ان به تصویر می کشد این نویسنده نستوه وخسته ناپذیر درسراندیشه عشق ودر دل همت والا دارد . این افتخار دیلمستان تحقیق گر ونویسنده بزرگ علی اکبر ی لیاولی بزرگمردی که در سایه تحقیق درزمینه فرهنگ وادب گویی سبقت را از مدعیانش ربوده است .خدمات بی شائبه این نویسنده عزیز درعرصه فرهنگ وادب سرزمین کهن دیلمستان وصف ناشدنی است من به نوبه خود ضمن قدردانی از این عزیز دیلمستان از خداوند بزرگ موفقیت روز افزون را تا رسیدن به بلندی اسمان کامیابی را ارزومندیم .                       
ازجام تهی کی توان مست شدن : بافهم وخرد نیز توان هست شدن .
شاعر:احمد بابائی دوگاهه[ahmad-babaeidogahe@yahoo.co
درجواب نوشتار استاد فرزانه جناب بابائی بایدعرض کنم  شمع را طریقتی است که تا پایان راه یاریگرش خواهد بود.و پروانه را  معرفتی است که تا پایان راه کسب خواهد کرد و شمع سان خواهد  سوخت  و حکایت شمع حکایت دستان «استاد»بود که بی صدا می سوخت .
استاد وشاعر ارجمند جناب آقای احمدبابائی دوگاهه

با ســــــــــــــلام وعرض ادب استاد بابائی انسانی دانش پژو و دلسوز،تلاش و کوشش حضرتعالی در تعلیم  و تربیت و انتقال معلومات و تجربیات ارزشمند در کنار برقراری رابطه صمیمی  و دوستانه با شاگردانی مثل بنده حقیر و ایجاد فضائی دلنشین برای کسب علم  و دانش و درک شرایط شاگردان حقیقتاً قابل ستایش است .اینجانب بر خود وظیفه میدانم در کسوت شاگردی وجواب دادن درس درمکتب شمااز زحمات  و خدمات ارزشمند شما استاد وشاعرگرانقدر تقدیر و تشکر نمایم. از خداوند متعال برایتان سلامتی ، موفقیت و همواره یاد دادن را مسئلت داریم.

شاگرد دیروز ، امروز و فردا شما
ارادتمند علی اکبری لیاولی
/ 1 نظر / 51 بازدید
ابراهیم امیری

سلام ودعای تمام مردم زحمت کش دیلمستان برشما نویسندگان وشاعران دیلمی باد بگوید وبنویسید وزبان مارا زنده کنید خدایار ونگهدار شما عزیزان دیلمستان باد .